za 25 jan
10:00 - 11:00

ROG D1-EKC 2000 D2

za 25 jan
11:00 - 12:10

ROG A1-Pallas '08 A1

za 25 jan
12:10 - 13:20

ROG 5-Niek 1

za 25 jan
13:15 - 14:25

DWA/Argo A2-ROG A2

za 25 jan
13:25 - 14:35

ROG 4-Club Brothers 2

za 25 jan
14:35 - 15:45

ROG 3-De Hoeve/Due Amici Fitness 3

za 25 jan
15:50 - 17:00

ROG 2-KVZ 2

za 25 jan
17:00 - 18:10

ROG 1-DTG 1

za 01 feb
09:30 - 10:40

De Parabool 7-ROG 5

za 01 feb
10:45 - 11:55

De Parabool 2-ROG 2

za 01 feb
13:30 - 14:40

De Parabool 3-ROG 3

za 01 feb
14:00 - 15:00

Zunobri C1-ROG C1

za 01 feb
15:00 - 16:00

HHV D1-ROG D1

za 01 feb
17:20 - 18:30

Drachten/Van der Wiel A3-ROG A2

za 01 feb
18:40 - 19:50

Olympia (T) 2-ROG 4

za 01 feb
20:00 - 21:10

Oranje Zwart 1-ROG 1

za 08 feb
10:00 - 11:00

ROG D1-Hoogkerk D1

za 08 feb
11:00 - 12:00

ROG C1-Drachten/Van der Wiel C4

za 08 feb
12:05 - 13:15

ROG A2-Ritola A2

za 08 feb
13:20 - 14:30

ROG A1-Noordenveld A1

za 08 feb
14:35 - 15:45

ROG 5-Ritola 4

za 08 feb
15:50 - 17:00

ROG 4-Noordenveld 2

za 08 feb
17:05 - 18:15

ROG 3-Quick '21/Vlug en Vaardig (G) 3

za 08 feb
18:20 - 19:30

ROG 2-Unitas/Perspectief 3

za 08 feb
19:35 - 20:45

ROG 1-Noordenveld 1

za 29 feb
12:10 - 13:20

OWK 3-ROG 4

za 29 feb
13:00 - 14:10

Ritola 4-ROG 5

za 29 feb
13:05 - 14:15

Harich 3-ROG 3

za 29 feb
15:30 - 16:40

Harich 1-ROG 1

za 29 feb
15:30 - 16:30

DWA/Argo C1-ROG C1

za 29 feb
16:40 - 17:50

De Wâlden A2-ROG A1

za 29 feb
18:00 - 19:10

De Wâlden 2-ROG 2

za 07 mrt
10:00 - 11:00

ROG D1-DWA/Argo D1

za 07 mrt
11:00 - 12:00

ROG C1-AVO C2

za 07 mrt
12:00 - 13:10

ROG A2-Drachten/Van der Wiel A3

za 07 mrt
13:10 - 14:20

ROG A1-LDODK/Rinsma Modeplein A4

za 07 mrt
14:20 - 15:30

ROG 2-DVO/Accountor 4

za 07 mrt
15:35 - 16:45

ROG 1-Hoogkerk 1

za 07 mrt
16:45 - 17:55

ROG 3-Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5

za 07 mrt
18:00 - 19:10

ROG 4-WSS 3

za 07 mrt
19:10 - 20:20

ROG 5-Thrianta 3

za 14 mrt
09:30 - 10:30

DOW C1-ROG C1

za 14 mrt
11:00 - 12:10

Roda '70 1-ROG 5

za 14 mrt
12:00 - 13:10

DTS (S) A2-ROG A1

za 14 mrt
12:50 - 14:00

Nic. 3-ROG 2

za 14 mrt
13:10 - 14:20

Invicta/Frigro/Harkema A3-ROG A2

za 14 mrt
14:10 - 15:10

Thrianta D1-ROG D1

za 14 mrt
16:35 - 17:45

Leeuwarden 2-ROG 4

za 14 mrt
16:40 - 17:50

Invicta/Frigro 3-ROG 3

za 14 mrt
19:35 - 20:45

Flamingo's 1-ROG 1

za 21 mrt
10:00 - 11:00

ROG D1-WSS D1

za 21 mrt
11:00 - 12:00

ROG C1-Leeuwarden/Wêz Warber en Fluch C2

za 21 mrt
12:00 - 13:10

ROG A2-Rodenburg/OWK/Sparta (Ze)/Zunobri A2

za 21 mrt
13:10 - 14:20

ROG A1-OKO/BIES A2

za 21 mrt
14:20 - 15:30

ROG 5-HHV 4

za 21 mrt
15:35 - 16:45

ROG 4-Wêz Handich/DOW 3

za 21 mrt
16:45 - 17:55

ROG 3-Lemmer 2

za 21 mrt
18:00 - 19:10

ROG 2-SKF 3

za 21 mrt
19:10 - 20:20

ROG 1-De Granaet 1

DagTijdTeam
Maandag 18:00 - 19:00 C1 & D1
19:00 - 20:00 A1 & A2
20:00 - 21:30 ROG 1 & 2
Dinsdag 20:00 - 21:30 ROG 3 & 4 & meetrainers
Woensdag 18:00 - 19:00 C1 & D1
19:00 - 20:00 A1 & A2
20:00 - 21:30 ROG 1 & 2
Donderdag 20:00 - 21:30 ROG 3 & 4

Helaas heeft het KNKV gekozen om, met ingang van dit seizoen, competitiegegevens alleen aan te bieden via de eigen website en de mobiele app. Er is geen mogelijkheid meer om deze informatie direct weer te geven binnen deze website.

Voor het actuele programma, uitslagen en standen van alle ROG-teams kan je terecht op onderstaande pagina

Maandag (17:00-21:30)Beijum
17:00 – 18:00 E1+F1
18:00 – 19:00 C1+B1
19:00 – 20:15 A1+1
20:15 – 21:30 2+3
Woensdag (19:00-22:30) Kardinge
19:00 – 20:00 B1+C1
20:00 – 21:00 A1+5
21:00 – 22:30 1+2
Donderdag (19:00-22:00) Corpushuis
20:00 – 21:30 3+4
DatumTijdLocatieOpmerkingen
ma 5 nov 20:15 - 21:30 Beijum Training 2 + 3
wo 7 nov 20:00 - 21:00 Kardinge Training 5 + A1
do 8 nov 20:00 - 21:30 Corpushuis Training 3 + 4
ma 12 nov 20:15 - 21:30 Beijum Training 2 + 3
wo 14 nov 20:00 - 21:00 Kardinge Training 5 + A1
do 15 nov 19:00 - 21:30 Corpushuis Oefenwedstrijden ROG 4 - Parabool 5
en ROG 3 -Zunobri 1
za 17 nov 19:30 - 22:00 Oldeberkoop Oefenwedstrijden  Lintjo 1&2 - ROG 3&4 -
ma 19 nov 19:30 - 20.45 ACLO Groningen Oefenwedstrijd Parabool 6 - ROG 5
20:15 - 21:30 Beijum Training 2 + 3
wo 21 nov 20:00 - 21:00 Kardinge Training 5 + A1
do 22 nov 20:00 - 21:30 Corpushuis Training 3 + 4
za 24 nov Start competitie