HHV 3 - ROG 7
Menne di 24 jan '12
Op zaterdagavond om 19.15 uur een uitwedstrijd in Hollandscheveld, dat zijn de krenten in de pap van je korfbalcarriere. HHV is de laatste jaren 1 van de leukere tegenstanders van ROG 7 en ook nu verwachtten wij een aangenaam verpozen met een spannend wedstrijdverloop aangezien de teams redelijk aan elkaar gewaagd zijn. De feestvreugde leek verder te worden verhoogd doordat HHV voor deze wedstrijd een esthetisch zeer verantwoorde jongedame had aangesteld als fluitiste, die ook overduidelijk tot het fittere genre behoorde. Wat kan de pret dan nog drukken?
Het ontbreken van de vaste aanvoerder van HHV en het op de kant zitten van twee zeer gefrustreerde jongetjes van middelbare leeftijd die hun team (HHV) op een volmaakt onzinnige manier probeerden te begeleiden. Maar goed lawaai aan de zijlijn daar heeft een ROG 7 speler geen moeite mee. Wij komen om lekker te ballen. En afgezien van 1 speler ging dat best lekker voor het 7e in de eerste helft.
Het team wist daardoor met een zeer regelmatige eerste helft te voorkomen dat het desastreuze spel van 1 speler tot een onnodige achterstand leidde. De rust werd gehaald met een 5-4 voorsprong, niet veel doelpunten maar wel lekker ballend. Vooral het juweeltje van een doelpunt dat Frieda maakte, was indrukwekkend. Erik Mast revancheerde zich voor het gemopper van vorige week en speelde een dijk van een wedstrijd.
In de rust werden man en paard even benoemd door de vaste coach om de tweede helft tot algehele vreugde te komen en eventueel een overall-winst. Toen Menne na deze speech zowaar binnen 17 seconden in de tweede helft een doelpunt en een glimlach wist te produceren, verwachtte eigenlijk iedereen dat het toch nog gewoon echt leuk zou worden.
Regelmatig scorend (niet te verwarren met veel) wist het zevende naar 8-5 uit te lopen, ook het inbrengen van 1 van de in de eerste alinea genoemde sujetten leek daar voor HHV geen verandering in te kunnen brengen. Echter, deze man bleek een onvermoede kwaliteit te herbergen. Daar hij door Rutger volledig werd lamgelegd (en zich in de eerste helft al aardig had opgefokt aan de kant) kregen de frustraties bij deze op leeftijd zijnde man de overhand en was het GVR Mast die de incasserende partij mocht zijn.
Er werd gemept,...terwijl de bal in het andere vak was! Na een boel gekrakeel (en helaas geen mep terug) besloot de heer in kwestie dan maar weer te vertrekken. Voor ons was de lol er wel af en de 9-9 die Ma Mat 3 seconden voor het einde vanuit de hoek van het vak produceerde werd alleen nog interessant bevonden door HHV. Puntje kwijt maar eigenlijk was het verliezen van een heleboel spelplezier veel erger.
Conclusies? Het is veilig om Mast te slaan, hij slaat niet terug. Als we hadden gewonnen was Hester man of the match geweest. Scheidsrechtersbroeken zijn soms jammer en HHV zaterdagavond 21-01-2012 was erg jammer.
Overigens viel de zeer consequent fluitende leidsvrouwe in dit geheel echt helemaal niets te verwijten (zelfs als helderziende had je deze uitspatting niet aan kunnen zien komen).


Reacties
Het is en blijft HHV. De goede mensen binnen HHV daar gelaten.
Weer mooi verslag Menne.
RSS lijst met reacties op dit artikel