ROG - Wit Blauw
Govert Goudglans za 10 dec '11
Op Erik zijn 33e verjaardag moest ROG tegen de Blauw Witten uit Kampen. Gelegenheidscoach was Wim Bruins-Slot. De broer van Peter coachte vanwege een schorsing van laatstgenoemde. De eerste helft was onder controle van de Groningers. Er werden lange aanvallen gespeeld, en met name JP had zijn schot weer eens te pakken. De Kampenaren konden alleen wel steeds weer aank(l)ampen. Hierdoor ging ROG met een kleine marge de rust in 11-9.
In helft twee ging ROG weer goed van start. Het schot bleef aanwezig en de Wit Groenen konden uitlopen naar een verschil van 5 punten. De zes verschil bleef echter uit waardoor de gasten weer terug in de wedstrijd konden komen. Door het uitblijven van scores was kwam met nog 3 minuten te spelen Kampen weer langszij. JP maakte de 20-19 met nog 2:30 op de klok. Het leek de goede kant op te gaan. Uiteindelijk kwam ROG niet meer tot score, en de Wit-Blauw dames wisten hier wel raad mee. De 20-20 viel. Met balbezit moest ROG toch wel op een punt gaan eindigen. Door een foute pass kwam er nog een onderschepping en ook een doelpunt aan de andere kant. 20-21 liet ROG in mineur achter in de Beijum hal.
De wedstrijd was in handen, maar toch liet ROG het glippen. Een bekend syndroom in wedstrijden met druk zo langzamerhand. Volgende week moet de ploeg van Peter Bruins-Slot zich herpakken tegen Thrianta. Zonder de geschorste Andreas die tegen een tweede onnodige gele kaart aanliep na een kleine aanvaring met ADHD scheidsrechter van vandaag.
Wim, bedankt voor de coaching.

Reacties
http://www.wit-blauw.nl/index.php/nieuws/wedstrijdverslagen/513-rog-wit-blauw
Je roept tegen hem: Wachten Wachten Wachten. Erik doet dat niet, maar scoort wel. Ja, das wel humor. En dat tegen Erik op zijn verjaardag
Wat betreft de Scheids. Ik vond het duidelijk, in de wedstrijd tegen jullie.
En ook naar de Coach was het duidelijk en was over deze kaart ook niets te zeggen.
En tsja...geen idee wie dit soort belachelijke verslagen schrijft!
Sinds wanneer is het energieniveau van een scheidsrechter uberhaubt van invloed op....ehm.....waarom staat het ook alweer in verslag?
Als je het de 16 spelers binnen de lijnen vraagt, zullen zij wel antwoorden dat de beste man behoorlijk druk en aanwezig was.
Verder zelf dom verloren lijkt me.
A. Hij had Andreas en zijn tegenstander gewaarschuwd! Dat Andreas zich uiteindelijk niet kan inhouden, is vragen om aandacht: dus een kaart!
B. Je hebt niet verloren door de scheids.
Je moet gewoon meer scoren dan je tegenstander.
RSS lijst met reacties op dit artikel