DatumAanv.ThuisUitScheidsAcc.tijdzaalwacht
za 11 nov 19:15 ROG 4 Hoogkerk 4 Lewenborg 18.30-21.00 Wissels ROG 4
za 18 nov 10:00 ROG E1 WSS E1 Frieda Beyum 9.15-12.05 Akkie, Ilse en Qiao Mei
za 18 nov 11:05 ROG B1 DES (N) B1 Magriet Beyum 9.15-12.05 Akkie, Ilse en Qiao Mei
za 18 nov 12:10 ROG A1 Quick '21 A1 Antal Beyum 12.05-13.20 Akkie en Anja
za 18 nov 13:25 wedstrijd verplaatst naar 17:10
za 18 nov 14:40 ROG 2 De Granaet 2 Beyum 14.35-17:05 Akkie en ouder Julian R.
za 18 nov 15:55 ROG 1 De Granaet 1 Beyum 14.35-17.05 Akkie en ouder Julian R.
za 18 nov 17:10 ROG 3 De Granaet 3 Beyum 17.05-18.30 Akkie en Annet en Dieko
za 25 nov 19:15 ROG 4 DTS (S) 2 Lewenborg 18.30-21.00 Wissels ROG 4
za 2 dec 10:00 ROG E1 AVO E3 Carolien Lewenborg 9.15-12.00 Ouder Luuk en Ouder Lasse
za 2 dec 11:00 ROG D1 Zunobri D1 Annet Lewenborg 9.15-12.00 Ouder Luuk en Ouder Lasse
za 2 dec 12:05 ROG B1 Ritola B1 Jp Lewenborg 12.00-14.20 Ouder Sanne en Ouder Milan
za 2 dec 13:10 ROG A2 Noordenveld A1 Jelle Lewenborg 12.00-14.20 Ouder Sanne en Ouder Milan
za 2 dec 14:25 ROG 3 Flamingo's 3 Lewenborg 14.20- 17.00 Jildou en Kathlee
za 2 dec 15:40 ROG 1 Vlug & Vaardig (G) 1 Lewenborg 14.20- 17.00 Jildou en Kathlee
za 9 dec 9:00 ROG E1 VZK E1 Robert Beyum 8.15-11.00 Akkie en ouder Yara en ouder Eric
za 9 dec 10:00 ROG D1 Hoogkerk D1 Dieko Beyum 8.15-11.00 Akkie en ouder Yara en ouder Eric
za 9 dec 11:05 ROG B1 Zunobri B1 Tjerk Beyum 11.00-13.20 Akkie en ouder Romeo en ouder Suze
za 9 dec 12:10 ROG A2 De Pein A4 Ruud Beyum 11.00-13.20 Akkie en ouder Romeo en ouder Suze
za 9 dec 13:25 ROG A1 NKC (N) A1 Rixt Beyum 13.20-15.50 Akkie en ouder Thimo en Ouder Ingrid
za 9 dec 14:40 ROG 2 Harich 2 Beyum 13.15-15.50 Akkie en ouder Thimo en Ouder Ingrid
za 9 dec 15:55 ROG 1 Oerterp/VKC 1 Beyum 15.50-18.30 Akkie en Kyra en Joran
za 9 dec 17:10 ROG 3 De Wâlden 5 Beyum 15.50-18.30 Akkie en Kyra en Joran
za 16 dec 14:15 ROG 4 Quick '21 3 Lewenborg 14:00-15:30 Sophia en Tessa
za 6 jan 09:00 ROG E1 Zunobri E1 Hester W Beyum 9.00-11.00 ouder Eefke en ouder Marloes
za 6 jan 10:00 ROG D1 Roda '70 D1 Niene Beyum
za 6 jan 11:05 ROG B1 WSS B1 Fopko Beyum 11.00- 13.15 Akkie en Thimo
za 6 jan 12:10 ROG A2 Korwi A1 Ruud Beyum
za 6 jan 13:25 ROG A1 Stadskanaal '74 A1 Marc Beyum 13.15- 15.50 Akkie en JP
za 6 jan 14:40 ROG 3 Mid-Fryslan 5 Beyum
za 6 jan 15:55 ROG 2 Drachten/Van der Wiel 4 Beyum 15.50- 18.30 Akkie en JT
za 6 jan 17:15 ROG 1 HHV 1 Beyum
za 13 jan 10:00 ROG D1 AVO D1 Tom Beyum 9.45-12.05 Akkie en ouders Yue
za 13 jan 11:05 ROG B1 DWA/Argo B2 JT Beyum
za 13 jan 12:10 ROG A2 DOW/Wêz Handich A1 Ruud Beyum 12.05-14.35 Akkie en Marieke
za 13 jan 13:25 ROG A1 Oerterp/VKC A1 Rudi Beyum
za 13 jan 14:40 ROG 2 Sparta (Ze) 2 Beyum 14.35-17.05 Akkie en Joran
za 13 jan 15:55 ROG 1 Sparta (Ze) 1 Beyum
za 13 jan 17:10 ROG 3 CSL 4 Beyum 17.05-18-30 Akkie en Margriet
za 20 jan 19:15 ROG 4 Lintjo 2 Beyum 19.00-20.25 Hester P.
za 27 jan 9:00 ROG E1 DWA/Argo E1 Carolien De Wijert 8.45-11.00 ouder Welmoed en ouder Sara
za 27 jan 10:00 ROG D1 DWA/Argo D1 Sophia De Wijert
za 27 jan 11:00 ROG B1 SDO (S) B1 Jelle De Wijert 11.00-12.00 ouder Giaro en ouder Kim
za 27 jan 16:30 ROG A2 Drachten/Van der Wiel A3 JT De Wijert 16.00-17.40 Thimo en Bente
za 27 jan 17:40 ROG A1 Hoogkerk/Nic. A3 Rixt De Wijert 17.40- 18.50 Anniko en Sanne
za 27 jan 18:50 ROG 2 De Parabool 3 De Wijert 18.50-21.15 Qiao Mei en Ingrid
za 27 jan 20:05 ROG 1 Udiros 1 De Wijert
za 27 jan 21:15 ROG 3 De Parabool 5 De Wijert 21.15- 22.45 Ingrid R. en Nienke
za 3 feb 19:15 ROG 4 Ritola 4 Beyum 19.00-20.30 Zoë en Elza
za 10 feb 14:15 ROG 4 Thrianta 2 Lewenborg 14.00-15.30 wissels
za 17 feb 10:00 ROG E1 Spes (E) E2 Frieda Beyum 9.45-11.00 ouder Lente en ouder Lara
za 17 feb 11:00 ROG D1 Stadskanaal '74 D1 Tessa Beyum 11.00-13.15 Akkie en Menno
za 17 feb 12:05 ROG A2 Harkema/Frigro/Invicta A2 Antal Beyum
za 17 feb 13:20 ROG A1 Flamingo's A3 Ruud Beyum 13.15-15.45 Akkie, Nienke en Frederiek( A2)
za 17 feb 14:35 ROG 2 Mid-Fryslan 4 Beyum
za 17 feb 15:50 ROG 1 Elko 1 Beyum 15.45-17.00 Akkie, Anniko en Julian
za 17 feb 17:05 ROG 3 Wêz Handich/DOW 3 Beyum 17.00-18.30 Akkie en Stefan
za 10 mrt 16:15 ROG 4 It Fean/Boelenslaan 3 Beyum 15.45-17.30 Wilko en Nienke