Maandag
18:00 - 19:00 E1/F1
19:00 - 20:00 C1, C2
20:00 - 21:30 ROG 1 & 2

Dinsdag
18:00 - 19:00 A1
19:00 - 20:00 ROG 3 & facultatief
20:00 - 21:30 Midweek wedstrijden

Woensdag
19:00 - 20:00 C1, C2
20:00 - 21:30 ROG 1 & 2

Donderdag
18:00 - 19:30 A1
19:30 - 21:00 ROG 3 & 4 & 5 & MW

A1

datumwedstrijdvertrekaanvangrijdenverslagwassen
28-3-2015 Roda '70 A1- ROG A1 16:45 18:00 Denise, Martijn,Thimo Margo Dieke
4-4-2015 ROG A1- Nic./Alfa College A2   13:00   Denise Dieke
18-4-2015 ROG A1- Zunobri A1   12:30   Jikke Dieke
25-4-2015 Zunobri A1- ROG A1 11:45 13:00 Sophia, Tirza,Bram Tirza Dieke
9-5-2015 ROG A1- Roda '70 A1   11:00   Bram Dieke
15-5-2015 Nic./Alfa College A2- ROG A1 17:15 18:30 Op de fiets Sophia Dieke

B1

datumwedstrijdvertrekaanvangrijdenverslagwassen
28-3-2015 Roda '70 B1- ROG B1 15:30 16:30 Joanne, Ilse,Kyra Qiao-Mei Julian
4-4-2015 ROG B1- Korwi B1   11:30   Joran Amber
18-4-2015 ROG B1- Rodenburg B1   11:00   Bente Julian
25-4-2015 Rodenburg B1- ROG B1 10:00 11:00 Ingrid, Bente,Joran Ingrid Amber
9-5-2015 ROG B1- Roda '70 B1   09:45   Kyra Julian
16-5-2015 Korwi B1- ROG B1 11:30 12:30 Qiao-Mei, Joanne,Ilse Ilse Amber

C1

DATUMTIJD  AANWEZIG/VERTREKRIJDENWASSENVERSLAG
28-3-2015 11:00 WSS C1 ROG C1 10.00 Sanne, Chantal, Frederiek Kathlee Sanne
4-4-2015 10:30 ROG C1 Korwi C1 10.00   Kathlee Chantal
18-4-2015 10:00 ROG C1 Spes (E) C1 09.30   Kathlee Frederiek
25-4-2015 10:00 Spes (E) C1 ROG C1 09.00 Jildou, Anniko, Manon Kathlee Nienke
9-5-2015 08:45 ROG C1 WSS C1 08.15   Kathlee Manon
16-5-2015 11:15 Korwi C1 ROG C1 10.15 Nienke, Milan, Yosta Kathlee Anniko

D1

DATUMTIJD  AANWEZIG/VERTREKRIJDENWASSEN EN VERSLAG
28-3-2015 11:30 ROG D1 Rodenburg D1 11.00   Isa
4-4-2015 14:30 NKC (N) D2 ROG D1 13.30 Julian, Tobias Julian
18-4-2015 11:00 Wees Kwiek D1 ROG D1 10.00 Yue, Thomas Tobias
25-4-2015 10:00 ROG D1 Wees Kwiek D1 09.30   Thomas
9-5-2015 10:00 Rodenburg D1 ROG D1 09.00 Suze, Sam Sam
16-5-2015 11:00 ROG D1 NKC (N) D2 10.30   Yue

F1

DATUMTIJD  AANWEZIG/VERTREKRIJDENWASSEN EN VERSLAG
28-3-2015 11:30 ROG F1 Sparta (Ze) F1 11.00   Leo
4-4-2015 11:30 OKO/BIES F2 ROG F1 10.30 Tessa, Leo, Giaro Giaro
18-4-2015 09:00 ROG F1 Boelenslaan F2     Mila
25-4-2015 09:30 Boelenslaan F2 ROG F1 08.30 Mila, Kalle, Marij Kalle
9-5-2015 10:00 Sparta (Ze) F1 ROG F1 09.00 Erik, Luuk, Tessa Marij
16-5-2015 11:00 ROG F1 OKO/BIES F2     Erik
wed.nr.datumtijdthuisuitscheidsrechter
8811 28-3-2015 11:30 ROG F1 Sparta (Ze) F1 Janneke Rutger
9867 28-3-2015 11:30 ROG D1 Rodenburg D1 Jolien Jantine
9030 28-3-2015 17:00 ROG 6 De Parabool 5 Jelle  Fred
           
9525 31-3-2015 20:00 ROG MW1 Moedig Voorwaarts MW1 Renée Duitman
         
8832 4-4-2015 10:30 ROG C1 Korwi C1 Nienke Rene Wildeman
10828 4-4-2015 11:30 ROG B1 Korwi B1 René Woestenenk
         
8364 9-4-2015 19:00 ROG A1 Nic./Alfa-college A2 Wobbe  Andreas
         
5765 4-4-2015 14:30 ROG 4 Quick '21 3 Marinus Bakker (KNKV)
9002 4-4-2015 16:00 ROG 5 De Hoeve 5 Han
           
10276 14-4-2015 20:00 ROG MW1 Vefo MW1 Fred  Jelle
           
10770 18-4-2015 09:00 ROG F1 Boelenslaan F2 Jantine Jolien
10303 18-4-2015 10:00 ROG C1 Spes (E) C1 Anja
10888 18-4-2015 11:00 ROG B1 Rodenburg B1 Job
10207 18-4-2015 12:30 ROG A1 Zunobri A1 Jan Pieter
           
9658 25-4-2015 10:00 ROG D1 Wees Kwiek D1 Carolien
10377 25-4-2015 11:00 ROG 5 Veenwouden 2 Han
           
8919 9-5-2015 08:45 ROG C1 WSS C1 Rolf
10948 9-5-2015 09:45 ROG B1 Roda '70 B1 Michael
8815 9-5-2015 11:00 ROG A1 Roda '70 A1 Ruud
9469 9-5-2015 17:00 ROG 5 De Wâlden 6 Erik Menkveld
10626 9-5-2015 18:30 ROG 6 Mid-Fryslân 5 Joep
           
ingelast 12-5-2-15 20:00 ROG MW Moedig Voorwaarts MW Renée Duitman
           
10638 16-5-2015 11:00 ROG F1 OKO/BIES F2 Renske Angela
8338 16-5-2015 11:00 ROG D1 NKC (N) D2 Niene
9074 16-5-2015 17:00 ROG 6 Vlug & Vaardig (G) 3 Fred
           
8349 19-5-2015 20:00 ROG MW1 Heerenveen MW2 Jelle
inhaal          
 20-5-2015  17:00  ROG 5  de walden 6  Jelle
6500 30-5-2015 11:00 ROG 4 Flamingo's 3 reserve uit 4

De standaard werkzaamheden dienen elke schoonmaakbeurt te gebeuren. Over de wisselende werkzaamheden krijg je bericht in de week voor je schoonmaak gepland is.

Standaard werkzaamheden

  • Vloer vegen en dweilen (hele bovenverdieping!)
  • Dakterras vegen

  • Tafels en stoelen afnemen
  • Barkrukken afnemen
  • Bar boenen en afnemen

  • Metalen gedeelte van de bar met heet water en zeep schoonmaken.
    Daarna spoelen met heet water
  • Keukenkastjes schoonmaken van buiten en tegels
  • Koelkasten schoonmaken
  • Putje in de keuken: schoonmaken en vullen met water en 1 chloortablet (na het dweilen)

  • Toiletten boven en beneden schoonmaken (dus ook tegels, vloer en wastafel)
  • Toiletpapier bijvullen
  • Afvalbakjes toilet boven en in de kleedkamers legen
  • Handdoeken in toilet verwisselen

  • Scheidsrechterskleedkamer schoonmaken

 

Wisselende werkzaamheden

  • Kozijnen afnemen en ramen lappen
  • Keukenkastjes van binnen
  • Voorraadkast schoonmaken: planken en vloer
  • Kinderkamer stofzuigen en opruimen
  • Afvalbakken boenen (de binnen- en buitenkant)